nowe części BMW

Serwis aut ciężarowych – jego mobilność gwarancją bezpieczeństwa!

Praca jako kierowca aut ciężarowych to bardzo trudne wyzwanie dla ludzi odpornych na stres. W trasie może zdarzyć się wszystko, a odległości pokonywane przez kierowców są przecież ogromne – w trakcie sytuacji stresowej mogą przecież być tysiące kilometrów od Polski. Jak zadbać o bezpieczeństwo i poczucie komfortu kierowcy i auta? Warto odpowiednio wcześniej wybrać dobry serwis, który uchroni kierowcę od poczucia samotności na drodze w razie awarii, profesjonalnie zadba o samochód i dopełni formalności, związanych z awarią.

Mobilny serwis – jak to działa?

Szukając odpowiedniego serwisu w Polsce, warto znaleźć taki, który będzie kompleksowo świadczył usługi serwisowe na miejscu, jak i poza granicami kraju. Mobilny serwis aut ciężarowych w Poznaniu oferuje naprawę aut na terenie całej Unii Europejskiej. Jak to możliwe? Firmy posiadają swoich profesjonalnych mechaników zarówno w Polsce, jak i innych krajach. Umożliwiają szybki dojazd do uszkodzonego samochodu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli usterka już na poziomie rozmowy telefonicznej zdaje się trudna do usunięcia, oferują i dbają o realizację innych rozwiązań. Opieka mobilnego serwisu to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa niezależnie od miejsca przebywania. Warto wybrać serwis, który oferuje pełną obsługę, zatrudnia specjalistów w dziedzinie mechaniki i obsługuje jak największy teren Europy. 

Serwis aut ciężarowych – jak pomóc unieruchomionemu TIRowi?

Awarie w trasie dotyczą samochodów ciężarowych, dostawczych, ciągników siodłowych lub naczep. Są to trudne sytuacje ze względu na gabaryty uszkodzonego sprzętu. Mobilny serwis aut ciężarowych w Europie, choć pochodzący z Polski, ma rozwiązania na tego typu sytuacje. Jeśli zlecenie ekspresowej naprawy nie jest możliwe ze względu na rodzaj usterki, firma posiada szereg specjalistycznych holowników różnego typu. Holowniki te wysyłane są na miejsce zdarzenia i – w zależności od lokalizacji uszkodzonego auta – holuje go do macierzystego mobilnego serwisu aut ciężarowych w Poznaniu lub do współpracującego z nimi serwisu, będącego znacznie bliżej. Sieć kontaktów, jaką posiada mobilny serwis, to ogromny atut, ponieważ często pozwala ograniczyć koszty naprawy samochodu ciężarowego poprzez zmniejszenie odległości, czyli ograniczenie kosztów transportu. 

Oczywiście, jeśli usterka możliwa jest do naprawienia na miejscu zdarzenia, mobilny serwis aut ciężarowych w Europie posiada wykwalifikowanych pracowników i specjalistyczny sprzęt, który umożliwi naprawę auta bez konieczności holowania.

serwis aut ciężarowych

Profesjonalizm = zakres usług

Aby wybrać najlepszy mobilny serwis aut ciężarowych z Poznania, warto sprawdzić, czy w swojej ofercie posiada:

– remonty silników, w tym kapitalne,

– diagnostykę komputerową MAN, IVECO, MERCEDES,

– naprawę hamulców, hydrauliki, pneumatyki, układów napędowych, kierowniczych, wydechowych, chłodzenia,

– prace spawalniczne, 

– wymianę płynów eksploatacyjnych, 

– części zamienne dla różnych aut.